SYGIC Voucher edition doživotná licencia, Európa, SK verzia

29,90 €

Skladom

V rámci Slovenska doprava zdarma
DEX-0075-SYG-EURO1
8586015439872

Šoférovanie so Sygic Voucher Edition je jednoduché a bezpečné, navyše vám vďaka mnohým inovatívnym funkciám aplikácia šetrí čas aj peniaze. Navigácia disponuje kvalitnými 3D mapami, ktoré sú uložené priamo v telefóne alebo tablete, takže pre navigáciu nie je potrebné internetové pripojenie.

Model zariadenia:

Detail produktu
ALEBO

Zobraziť všetky produkty z edície:

voucher edition

Detaily

Šoférovanie so Sygic Voucher Edition je jednoduché a bezpečné, navyše vám vďaka mnohým inovatívnym funkciám aplikácia šetrí čas aj peniaze. Navigácia disponuje kvalitnými 3D mapami, ktoré sú uložené priamo v telefóne alebo tablete, takže pre navigáciu nie je potrebné internetové pripojenie. Pravidelné mapové a aplikačné aktualizácie sú bez dodatočných poplatkov.

Navigácia Sygic Voucher Edition je ideálna pre zákazníkov, ktorí potrebujú pomôcť s inštaláciou od predajcov alebo hľadajú skvelý darček pre svojich blízkych.

Sygic Voucher Edition vás spoľahlivo dovedie do cieľa aj bez internetového pripojenia, ale to ani zďaleka nie je všetko. So Sygic Voucher Edition obídete premávku, nájdete parkovacie miesto, budete mať informácie o cenách na čerpacích staniciach a vyhnete sa pokutám za prekročenie povolenej rýchlosti.

Funkcie navigácie:

  • Offline mapy s doživotnými aktualizáciami - S najnovšími mapami uloženými v telefóne sa nemusíte báť, že stratíte signál a navigácia sa preruší. Mapy sú bezplatne aktualizované niekoľkokrát ročne, aby ste mali vždy aktuálne mapy s najnovšími údajmi o cestnej sieti.
  • Hlasová navigácia - nechajte sa navigovať presnými hlasovými inštrukciami, aby ste sa mohli plne sústrediť na cestu. Nasledujte detailné navigačné pokyny a do vášho cieľa sa dostanete pohodlne a bezpečne. Hlasová navigácia poskytuje jasné inštrukcie o zmene smeru a vzdialenosti do najbližšieho manévru.
  • Rýchlostné upozornenia - Sygic Voucher Edition meria vašu aktuálnu rýchlosť, takže keď prekročíte maximálnu povolenú rýchlosť, ihneď dostanete upozornenie. Navigácia vás tiež upozorní na blížiacu sa zmenu maximálnej povolenej rýchlosti.
  • Head-up Display - šoférujte v noci bezpečnejšie. Head-up Display premieta špeciálne optimalizované navigačné inštrukcie priamo na čelné sklo auta, aby ste počas šoférovania nemuseli spúšťať oči z vozovky. Všetky potrebné inštrukcie sa premietajú priamo do vášho zorného poľa, takže sa budete môcť lepšie sústrediť na cestu.
  • Dashcam - jednou z funkcií Sygic Voucher Edition je možnosť nahrávania cesty počas navigácie. Dashcam nahráva video záznam z posledných 5 minút jazdy, takže nemusíte míňať peniaze na špeciálne kamery nahrávajúce premávku - kamera vášho mobilného telefónu je na tento účel ako stvorená. Po skončení nahrávania cez Dashcam sa rozhodnete, či chcete video posledných 5 minút jazdy uložiť alebo nie.

Ďalšie informácie

Farba Nedefinované
Ďalšie vlastnosti Nedefinované
Značka Sygic
Model zariadenia Nedefinované
Edícia Voucher edition
Veľkosť Nedefinované

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').

Podobné produkty

SYGIC Voucher edition doživotná licencia, Európa, SK verzia

SYGIC Voucher edition doživotná licencia, Európa, SK verzia

29.90 €
Nas tip - odporúčané príslušenstvo pre mobilné telefóny a tablety Novinky mobilNET Akcia - príslušenstvo pre mobilné telefóny a tablety
Najširší sortiment v SR
Doprava nad 15€ zdarma!
Dodávka do 24 hodín