0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Sturdo plastové puzdro iPhone 7 / iPhone 8 / iPhone SE 2020 / iPhone SE 2022, bordové

Viac pohľadov

Sturdo plastové puzdro iPhone 7 / iPhone 8 / iPhone SE 2020 / iPhone SE 2022, bordové

Rýchly prehľad

Plastové puzdro na iPhone od značky Sturdo. Skvelý ochranný doplnok, ktorý okrem ochrannej funkcie ponúka niekoľko praktických vylepšení. Je vyrobené z odolných nárazuvzdorných materiálov, ktoré sú príjemné na dotyk. Vyvýšené gumené okraje chránia bok a displej telefónu. Semišová vnútorná časť púzdra zabraňuje škrabancom a prilepeniu sa zadnej časti telefónu. Puzdro má v sebe zabudované kovové ramienko, jeho sklopením získate praktický stolový stojan. Priamo v puzdre sa nachádza oceľová platnička, pomocou ktorej uchytíte telefón na magnetický držiak v aute. Puzdro má výrezy pre všetky ovládače, kameru a logo Apple. Gumené okraje napomáhajú lepšiemu uchopeniu puzdra.
SKU: PPL-0423-IPH-7XXXX
EAN: 8585035810227

Dostupnosť: Skladom

17,95 €

Detaily

Dokonalá ochrana

Ideálna kombinácia materiálov z koženky, plastu a gumy vzbudzuje dojem elegancie a komfortu. Pevná konštrukcia puzdra znižuje pravdepodobnosť poškodenia telefónu. Vyvýšené gumené okraje chránia bok a displej telefónu a pomáhajú lepšie uchopiť puzdro v ruke. Semišová vnútorná časť zabraňuje škrabancom a prilepeniu k zadnej časti vloženého zariadenia. Puzdro dôkladne kopíruje tvar telefónu, má výrezy pre všetky ovládače, kameru a logo Apple.

Stolový stojan

V zadnej časti puzdra nájdete zabudované kovové ramienko. Jeho sklopením získate praktický stolový stojan. Skvelá vychytávka pre sledovanie videí alebo videochat.

Držiak do auta

Nové puzdro od Sturda je pripravené na použitie v aute. Priamo v jeho zadnej časti je zabudovaná oceľová platnička. S jej pomocou jednoducho prichytíte telefón k magnetickému držiaku v aute. Puzdro je odporúčané používať s Magnetickým stojanom do auta Sturdo.

Ďalšie informácie

Model telefónu iPhone 7, iPhone 8, iPhone SE 2020, iPhone SE 2022
Farba Bordová
Ďalšie vlastnosti Nelepivé
  • iPhone 7
  • iPhone 8
  • iPhone SE 2020
  • iPhone SE 2022