mobilNET - príslušenstvo pre mobilné telefóny a tablety

Vitajte na stránkach spoločnosti mobilNET

Spoločnosť mobilNET s.r.o. je veľkoobchodná a v súčasnej dobe aj výrobná spoločnosť pôsobiaca na trhu mobilnej komunikácie od roku 2000. Vznikla ako sieť maloobchodných predajní a neskôr sa vyprofilovala na jednu z najväčších distribučných spoločností na Slovensku v oblasti príslušenstva na mobilné telefóny. Naše výrobky sú označené ochrannou známkou a môžete ich nájsť na Slovensku, v Českej republike, Maďarsku, Ukrajine, Poľsku a Rumunsku. Našimi obchodnými partnermi sú zástupcovia mobilných operátorov Orange, T-Mobile, Telefonica - O2, Vodafone, Telenor, ale aj ostatní nezávislí predajcovia mobilných telefónov a príslušenstva. Pre uspokojenie potrieb maloodberateľov sme v roku 2011 spustili prevádzku e-shopu s maloobchodným sortimentom. Naším zákazníkom ponúkame viac než 3000 druhov tovaru prevažne v oblasti príslušenstva na mobilné telefóny, PC príslušenstva a audio príslušenstva.

V roku 2012 spoločnosť spustila vlastný výrobný program kožených výrobkov, kde priamo v Rimavskej Sobote, v sídle spoločnosti, vyrábame kvalitné kožené ale aj texilné púzdra a tiež ostatné príslušenstvo na mobilné telefóny. Práve preto sa spoločnosť môže pýšiť aj značkou Made in Slovakia – Handmade. Nakoľko o produkty tohto typu je čoraz väčší záujem, produkcia novovzniknutého závodu neustále rastie a spoločnosť potrebuje prijímať nových ľudí.

Mobilnet sklad
Team Mobilnet - zasadačka
Team Mobilnet - kancelária

Management

mobilNET - general director

Rastislav Murárik

general director murarik@mobilnet.sk
mobilNET - key account manager

Petra Kuráková

key account manager kurakova@mobilnet.sk
mobilNET - area manager Slovensko

Patrik Brndiar

CSO - chief sales manager brndiar@mobilnet.sk
mobilNET - area manager Slovensko

Peter Duga

area manager Slovensko duga@mobilnet.sk
mobilNET - warehouse manager

Roman Kosorín

warehouse manager kosorin@mobilnet.sk
mobilNET - office manager

Lucia Bystrianska

office manager bystrianska@mobilnet.sk
mobilNET - chief accountant

Jana Dzianová

chief accountant uct@mobilnet.sk
mobilNET - purchasing manager

Miroslav Dzian

purchasing manager dzian@mobilnet.sk
mobilNET - graphic designer

Jozef Slovák

senior graphic designer slovak@mobilnet.sk
mobilNET - web administrator

Ladislav Svetlík

web administrator eshop@mobilnet.sk
RedAnt & Sturdo Business Representative

Daiana Shagambayeva

RedAnt & Sturdo business representative daiana@redant.sk

Zuzana Jánová

RedAnt production manager info@redant.sk

História firmy

mobilNET - príslušenstvo pre mobilné telefóny a tablety - história firmy

Príbeh spoločnosti začal v roku 2000 otvorením maloobchodnej prevádzky v Rimavskej Sobote s názvom MOBILÁRIUM. V priebehu nasledujúcich mesiacov vzniklo ďalších 7 predajní v okolitých mestách. Vtedajší dodávatelia nedokázali poskytnúť také služby, ktoré by dostatočne pokrývali potreby prevádzok. Situácia na trhu si tak vynútila vznik malej distribučnej spoločnosti MOBILNET. Tá spočiatku zásobovala len vlastné predajne, mala formu fyzickej osoby, dvoch zamestnancov a jedno staré auto. Jej obchodné imanie sa počítalo v stovkách eur. Vtedajší spoločníci cítili potenciál kvalitnej distribučnej firmy na trhu. Aby získali potrebný kapitál, predali v roku 2003 svoju maloobchodnú sieť a zamerali sa na rozbeh novej spoločnosti MOBILNET.

Súčasnú právnu formu a názov mobilNET, s.r.o. má firma od roku 2004. Poskytované služby a veľkosť spoločnosti postupne rástli až do súčasných rozmerov. Dnes je mobilNET nielen distribučnou jednotkou na trhu v oblasti príslušenstva pre mobilné zariadenia, ale aj výrobnou firmou a dôležitým zamestnávateľom v regióne.

Zo života spoločnosti

 

Dlhodobou snahou mobilNETU je neustále zlepšovať úroveň vnútorných procesov spoločnosti a podmienky práce našich zamestnancov.

Dvakrát ročne sa venujeme teambuildingovým aktivitám. Spoločne relaxujeme, bavíme sa, získavame nové zážitky, prekonávame nečakané výzvy.

Okrem toho naši zamestnanci pravidelne absolvujú odborné školenia z oblasti profesijných zručností. Vážime si ich nasadenie a každodennú energiu.

Kariéra

Kariéra v spoločnosti mobilNET - práca v oblasti príslušenstva pre mobilné telefóny a tablety

Neustály nárast produktového portfólia a vstup na zahraničné trhy si vyžaduje obsadenie nových pracovných miest. Hľadáme do našich radov ľudí, ktorí dokážu pracovať kvalitne a flexibilne v oblasti obchodu, výroby, technológii a vývoja produktov. Ak máte záujem u nás pracovať, pošlite váš životopis so sprievodným listom na e-mailovú adresu: kariera@mobilnet.sk.

 

Otvorené pozície:

Key Account Manager

Najširší sortiment v SR
Doprava nad 15€ zdarma!
Dodávka do 24 hodín