0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.

Kožené puzdro NFC Red Ant, 4XL, čierne, zdobené drievkom

Rýchly prehľad

Čierne puzdro na mobil Red Ant v spája v sebe klasický dizajn s dreveným prvkom, ktorý je ozdobený tradičnými motívmi. Spoľahlivo chráni telefón pred poškodením, zachováva jeho vzhľad a hodnotu. Oceníte aj NFC čip, ktorý výrobca zakomponoval priamo do puzdra. Ponúka široké možnosti využitia pre prenos a uloženie rozličných typov dát.
SKU: PKO-0251-UNI-4XLXX
EAN: 8585035818896
31,99 €
akcia-redukcie

Detaily

Kožené puzdro Red Ant univerzálnej veľkosti so zabudovaným NFC čipom. Technológia NFC je síce známa na celom svete a nachádza sa vo väčšine nových Smart telefónov už niekoľko rokov, napriek tomu ju málokto pozná. Možno preto, že bola doposiaľ využívaná skôr v oblasti bankovníctva a platobných kariet. Výrobca túto technológiu upravil a pomocou vlastnej aplikácie využil ako nástroj na identifikáciu našich výrobkov a predmetov v nich sa nachádzajúcich. Pre prácu s NFC čipom slúži špeciálne vyvinutá aplikácia Contact Maker, ktorú si môžete bezplatne stiahnuť pomocou QR kódu priloženého v návode alebo kliknutím na nasledový odkaz. NFC čip je kompatibilný s operačným systémom Android.

’Get

Samotné puzdro je vyrobené z kvalitnej hovädzej usne, poslúži aj ako praktický a elegantný módny doplnok. Váš telefón uzavrie vo svojom vnútri a tým mu poskytne skvelú ochranu pred nárazmi, poškodním či nečistotami. Pevné magnetické zatváranie zabraňuje samovoľnému vypadnutiu zariadenia z puzdra. Vyťahovacie pútko uľahčuje a urýchľuje vyťahovanie telefónu. Rozmer: 4XL, 154 x 79 x 9 mm.

Využitie a nastavenie NFC čipu zobrazuje priložené video:

Ďalšie informácie

Farba Čierna
Ďalšie vlastnosti NFC
Edícia NFC
Veľkosť 4XL
  • univerzálne príslušenstvo