0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.

Kožené puzdro NFC Red Ant, 4XL, červené, zdobené drievkom

Rýchly prehľad

Kožené puzdro Red Ant vás presvedčí nielen svojím klasickým dizajnom, ale aj technológiou NFC, ktorú výrobca šikovne zakomponoval do jeho tela. NFC čip má široké možnosti využitia, s jeho pomocou môžete ukladať alebo prenášať jednoduché dáta medzi zariadeniami. Puzdro zároveň spoľahlivo chráni telefón pred poškodením, zachováva jeho vzhľad a hodnotu.
SKU: PKO-0250-UNI-4XLXX
EAN: 8585035818889
31,99 €
akcia-redukcie

Detaily

Kožené puzdro Red Ant univerzálnej veľkosti so zabudovaným NFC čipom. Technológia NFC je síce známa na celom svete a nachádza sa vo väčšine nových Smart telefónov už niekoľko rokov, napriek tomu ju málokto pozná. Možno preto, že bola doposiaľ využívaná skôr v oblasti bankovníctva a platobných kariet. Výrobca túto technológiu upravil a pomocou vlastnej aplikácie využil ako nástroj na identifikáciu našich výrobkov a predmetov v nich sa nachádzajúcich. Pre prácu s NFC čipom slúži špeciálne vyvinutá aplikácia Contact Maker, ktorú si môžete bezplatne stiahnuť pomocou QR kódu priloženého v návode alebo kliknutím na nasledový odkaz. NFC čip je kompatibilný s operačným systémom Android.

’Get

Samotné puzdro je vyrobené z kvalitnej hovädzej usne, poslúži aj ako praktický a elegantný módny doplnok. Váš telefón uzavrie vo svojom vnútri a tým mu poskytne skvelú ochranu pred nárazmi, poškodním či nečistotami. Pevné magnetické zatváranie zabraňuje samovoľnému vypadnutiu zariadenia z puzdra. Vyťahovacie pútko uľahčuje a urýchľuje vyťahovanie telefónu. Rozmer: 4XL, 154 x 79 x 9 mm.

Využitie a nastavenie NFC čipu zobrazuje priložené video:

Ďalšie informácie

Farba Červená
Ďalšie vlastnosti NFC
Edícia NFC
Veľkosť 4XL
  • univerzálne príslušenstvo