0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.

Kožené puzdro NFC Red Ant, 2XL, červené, zdobené drievkom

Rýchly prehľad

Kožené puzdro Red Ant je charakteristické zdobeným dreveným prvkom s tradičnými motívmi. Určené pre ochranu telefónov pred poškodením. Okrem ochrannej funkcie je vďaka použitým materiálom a dizajnu využiteľné aj ako praktický módny doplnok. Integrovaný NFC čip je skvelou vychytávkou. Vďaka nemu môžete jednoducho ukladať a prenášať údaje do ďalších zariadení. Univerzálna veľkosť 2XL.
SKU: PKO-0238-UNI-2XLXX
EAN: 8585035818766
31,99 €
akcia-redukcie

Detaily

Kožené puzdro Red Ant univerzálnej veľkosti so zabudovaným NFC čipom. Technológia NFC je síce známa na celom svete a nachádza sa vo väčšine nových Smart telefónov už niekoľko rokov, napriek tomu ju málokto pozná. Možno preto, že bola doposiaľ využívaná skôr v oblasti bankovníctva a platobných kariet. Výrobca túto technológiu upravil a pomocou vlastnej aplikácie využil ako nástroj na identifikáciu našich výrobkov a predmetov v nich sa nachádzajúcich. Pre prácu s NFC čipom slúži špeciálne vyvinutá aplikácia Contact Maker, ktorú si môžete bezplatne stiahnuť pomocou QR kódu priloženého v návode alebo kliknutím na nasledový odkaz. NFC čip je kompatibilný s operačným systémom Android.

’Get

Samotné puzdro je vyrobené z kvalitnej hovädzej usne, poslúži aj ako praktický a elegantný módny doplnok. Váš telefón uzavrie vo svojom vnútri a tým mu poskytne skvelú ochranu pred nárazmi, poškodním či nečistotami. Pevné magnetické zatváranie zabraňuje samovoľnému vypadnutiu zariadenia z puzdra. Vyťahovacie pútko uľahčuje a urýchľuje vyťahovanie telefónu. Rozmer: 2XL, 142 x 73 x 8 mm.

Využitie a nastavenie NFC čipu zobrazuje priložené video:

Ďalšie informácie

Farba Červená
Ďalšie vlastnosti NFC
Edícia NFC
Veľkosť 2XL
  • univerzálne príslušenstvo