Sturdo - stojan do auta, na ktorý sa môžete spoľahnúť

Sturdo - stojan do auta, na ktorý sa môžete spoľahnúť

9.4.2015 11:53

Stojan do auta je absolútnou nevyhnutnosťou pre každého, kto chce svoj telefón bezpečne využívať aj počas šoférovania. Dobrý stojan by mal byť predovšetkým bezpečný, kvalitný, jednoducho ovládateľný a prispôsobiteľný rôznym rozmerom telefónov. Presne taký je univerzálny stojan do auta Sturdo.

 

Spoľahlivé prichytenie

 

Stojan Sturdo môžete pripevniť na sklo i na palubnú dosku - je už na vás, ktorá možnosť vám vyhovuje viac. Jeho prísavka s nano vrstvou má mimoriadne pevné uchytenie, preto dokonale priľne k rozličným povrchom. Na tento stojan sa môžete stopercentne spoľahnúť - za každých okolností ostane na svojom mieste a nespadne. V prípade potreby ho môžete aj premiestniť. Po odlepení stačí prísavku umyť a pripevniť na nové miesto.

 

stojan-sturdo

 

Univerzálne použitie

 

Stojan Sturdo je univerzálny, a teda vhodný pre všetky typy telefónov. Jeho čeľuste sa šírke vášho telefónu prispôsobia - ich rozpätie siaha od 55 do 97 milimetrov. Po vložení telefónu však ostanú čeľuste pevne zafixované. Nemusíte sa teda báť, že vám z nich telefón vypadne. Univerzálny stojan sa vám zíde aj v prípade, ak si kúpite nový telefón, alebo používate v rodine či v práci viacerí to isté auto.

 

Komfortné použitie

 

Vloženie telefónu do stojanu Sturdo je naozaj jednoduché - zvládnete to aj jednou rukou. Podľa potreby si stojan môžete komfortne vytočiť a nastaviť do požadovaného uhla, aby ste na telefón čo najlepšie videli. Keďže je telefón v stojane prichytený zo strán, môžete ho zapojiť do nabíjačky. Oceníte to aj pri dlhých cestách a používaní navigácie.

 

Stojan Sturdo má masívne vyhotovenie a je vyrobený z kvalitných materiálov. Kúpiť si ho môžete v čiernom a bielom farebnom prevedení za 17,99 € v našom eshope.