0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Swipe to the left

Blog

Ako zistiť, akou nabíjačkou sa môže mobil nabíjať.

Rýchle mobilné nabíjanie je jedným z prvkov, ktoré sa v poslednom čase stali kľúčovými. Extra výkon, ktorý nám umožňuje, aby sme nemuseli tráviť hodiny a hodiny čakaním na úplné nabitie mobilu alebo natoľko, aby sme mohli pokračovať v práci.

Ako nájsť stratený telefón?

Strata mobilu nepoteší nikoho. Našťastie ale existuje niekoľko spôsobov, ako nájsť svoj telefón. Čo robiť, keď sa ocitneme v podobnej situácii?

Ako používať telefón bezpečnejšie?

Telefónu zverujeme všetky údaje zo svojho súkromia. Preto je dôležite myslieť na to už vo chvíli, keď si mobil kupujete. To všetko z neho ale robí ideálny terč zlodejov a hackerov, ktorí chcú preniknúť do vášho súkromia, obohatiť sa, alebo „len“ sledovať vaše aktivity.

Ako vymazať z mobilu vyrovnávaciu pamäť? (Cache)

Určite ste si všimli, že pri reštartovaní telefónu sa niektoré aplikácie otvárajú pomerne pomalšie a každý nasledujúci pokus sa zrýchľuje.

Prechod do bezdrôtovej reality. Už žiadne otravné káble.

Medzi neodmysliteľné súčasti starých telefónov patril aj 3,5 mm jack, ktorý sa v poslednej dobe z našich vreckových počítačov stráca. Dôvodov je hneď viacero, nuž určite sa zhodneme v tom, že jedným z týchto dôvodov je aj snaha výrobcov napredovať k bezdrôtovým technológiám.

Veľký prehľad online úložísk - kam si uložiť svoje fotky ?

Kapacita vnútorného úložiska smartfónu alebo veľkosť pamäťovej karty v ňom patrí zrejme medzi tie najdôležitejšie parametre pri výbere nového mobilu. Pozrite si ponuku online úložísk a zálohovania.

Ako nestratiť svoje fotky, údaje a dáta z mobilu?

Rôzne obavy, ktoré sú napríklad strata, krádež, utopenie alebo hardvérová porucha telefónu. Vďaka nim o všetky svoje dáta, fotografie a videá nenávratne prídete. Bolesť môže byť o niečo menšia, ak svoje telefóny zálohujete.

Ako vytvoriť Wifi hotspot alebo Wifi direct?

Novšie mobily už vedia okrem operátorských dát zdieľať aj klasické Wi-Fi pripojenie. Funkcia Wi-Fi Hotspot umožňuje zdieľanie mobilného pripojenia k internetu pomocou smartfónu, prípadne iného zariadenia, ktoré je schopné vytvoriť Wi-Fi

Čo všetko dnes dokáže nahradiť mobil?

Jeden malý telefón vo vrecku spríjemní a uľahčí život, ale tiež nahradí množstvo ďalšej elektroniky.

Čo urobiť keď vám spadne mobil do vody?

Niektoré ponúkajú vodotesnosť ostatné však vodeodolnosť. Čo ale treba robiť, ak tvoj telefón nie je vodoodolný a omylom ti spadol do vody?