0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Swipe to the left

Blog

Nerozbitný kryt na telefón? Test a výsledky v praxi!

Vysoko odolný drevený zadný kryt je skvelým výberom na ochranu a design tvojho smartfónu. V našej edícii #RedAntNature používame na výrobu zadných krytov pre smartfony prírodné materiály. Táto edícia nie je len vyjadrením rešpektu k prírode ale aj naozaj trendovým doplnkom a originálnym designom ku každému outfitu. Vzory sú do drievka gravírované laserom. Niektoré vzory sú ručne vyšívané

Ochranné sklo na telefón s funkciou Anti-Spy of visibility

Zaujíma Vás vaše súkromie na obrazovke? Prečítajte si nasledujúci blog ako to jednoducho vyriešite!

Silikónové puzdro na mobil Soft

Každý z nás dobre vie, že trh ponúka veľké množstvo rôznych druhov a variácií a preto nie je vždy jednoduché siahnuť po správnom type, ktorý by bol pre nás a aj náš mobilný telefón ideálnym

Držiak na telefón do auta Sturdo Pro Sport

Kvalitný držiak na telefón do auta od značky Sturdo. Praktický a elegantný držiak na mobil z dizajnovej línie Pro Sport. Uchytenie je vďaka nano prísavke pevné s možnosťou upevnenia na čelné sklo alebo prístrojovú dosku vozidla. Predná strana hlavice je vyrobená z tvrdenej peny a pogumovaných nastaviteľných čelustí.

Má už Vaša batéria v telefóne najlepšie obdobie za sebou?

Používanie mobilného zariadenie vyčerpáva batériu, nielen veľký displej a rýchly procesor. Rýchle vybíjanie baterky v telefóne môže byť nepríjemné, rozhodne by to však nemal byť hneď prvý dôvod meniť zariadenie za nové. Je to dosť možné, že na vine je práve baterka.

Silikónové puzdro na telefón Moist

Určite sa zhodneme v tom, že trh ponúka veľké množstvo rôznych prostriedkov na ochranu našich mobilných telefónov. Je to samozrejme pochopiteľné, pretože každý z nás sa snaží svoj nový, ale aj starší mobilný telefón ochrániť a predĺžiť takouto starostlivosťou jeho život.

Autonabíjačky, nabíjačky na telefón do auta.

Sieťová nabíjačka v niektorých chvíľach nie je postačujúca. Najmä nie pre ľudí, ktorí trávia väčšinu času na cestách za volantom. Za týmto účelom boli vytvorené autonabíjačky, ktoré zapájame do zásuvky zapaľovača cigariet v automobiloch. Nabíjačky moderných automobilov fungujú rovnako efektívne a niekedy môžu dokonca nabíjať ešte rýchlejšie.

Súťaž o smart hodinky Forever Active iGO!

Zapoj sa do súťaže s Mobilnetom a vyhraj Smart hodinky Forever Active iGO! Splň jednoduché podmienku a vyhraj inteligentné hodinky, na ktorých si môžeš sledovať svoje denné aktivity.

Ako si správne vybrať sieťovú nabíjačku na telefón?

Na trhu je veľké množstvo nabíjačiek na telefón. Pomôžeme Vám s výberom!

Ako ovplyvňuje výber správnej nabíjačky rýchlosť nabíjania

Všimli ste si niekedy, že váš smartphone sa pri dlhšej ceste autom miesto nabíjania vybíja napriek tomu, že je zapojený do zásuvky zapaľovača v automobile? Stáva sa to pri nesprávne zvolenej nabíjačke, ktorá poskytuje príliš málo energie do prístroja.V tomto článku objasíme, ako si vybrať tú správnu nabíjačku pre váš mobil a ďalšie informácie ohľadne rýchleho nabíjania Vášho zariadenia.