0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Swipe to the left

Blog

Inteligentné vyhľadávanie a nakupovanie.

Novodobá nástraha. Nazvime tak obsah, ktorý nás dennodenne priláka na taký či onaký web, stránku, video, fotografiu, článok, produkt, dezinformáciu, skrátka čokoľvek, čo upúta našu pozornosť.

Ako resetovať telefón? Továrenské nastavenie telefónu.

Po uvedení mobilného telefónu do továrenského nastavenia sa zmažú všetky dáta, správy, fotografie a všetky nastavenia telefónu!

Najlepšie doplnky pre tvoj mobil.

Mobilné príslušenstvo nie je len o praktickosti, funkčnosti a spoľahlivosti, ale aj o vašom osobitom štýle. Asi každý vlastník mobilného telefónu, vlastní aspoň jeden doplnok k nemu. Aké sú tie najobľúbenejšie doplnky k telefónom?

Zaujímavé tipy a triky na fotenie s telefónom.

Motto: Najlepší fotoaparát je ten, ktorý máte pri sebe.
Už dávno neplatí, že dobrú fotku odfotíte len nadupanou zrkadlovkou, ktorá je veľká a ťažká. Výborný nástroj na zachytávanie fotogenických momentov Vášho života nosíte so sebou zrejme stále - Váš smartfón. Pri troche zručnosti a dodržaní niekoľkých zásad s ním dokážete vytvoriť skvelé zábery.

Čo je GaN nabíjačka?

Pojem GaN sa vyskytuje u nás čoraz pravidelnejšie, veľa ľudí si ich začína porovnávať s tradičnými a bežnými nabíjačkami. Poďme si tajomný výraz GaN v tomto článku konečne vysvetliť.

​Nová séria iPhone 13 sa nezdá byť na úplne prvý pohľad ako dizajnová novinka.

Nová séria iPhone 13 sa nezdá byť na úplne prvý pohľad ako dizajnová novinka. Ale pokiaľ začnete používať novú sériu, uvedomíte si, že prináša oveľa viac ako len menší výrez na prednej strane.

​Bližšie k ekológii

Tieto otázky podnecujú nielen našu kreativitu, ale aj všeobecnú zodpovednosť. Je ťažké uvedomiť si hodnotu toho, na čom nezbohatneme a ešte ťažšie nahliadnuť do dimenzií, ktoré sa bezprostredne netýkajú nášho biznisu.

Súťaž o Bluetooth slúchadlá Oppo Enco Q1.

Zapoj sa do súťaže s Mobilnetom a vyhraj Bluetooth slúchadlá Oppo Enco Q1! Splň jednoduché podmienky a vyhraj Bluetooth slúchadlá zdarma, na ktorých si môžeš užívať hudbu naplno.

Ako funguje MagSafe?

Pojem MagSafe je čoraz známejší, pretože sa nachádza nielen v novších iPhonoch ale vyskytol sa už aj dávno predtým. Zostavili sme pár produktov, ktoré sú s MagSafe kompatibilné.

Prechod z Androidu na iPhone? Prečo?

Pri kúpe nového telefónu si ľudia zvyčajne musia vybrať medzi dvomi z najpopulárnejších operačných systémov.