0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Swipe to the left

Blog

Odporúčame: nabíjací wireless stojan do auta

Je výborné, keď sa podarí spojiť dve skvelé technologické vychytávky do jednej. Uvedené príslušenstvo potom prináša vyšší komfort pre užívateľa, ktorý môže využívať vlastnosti viacerých produktov v jednom.

Telefóny s podporou bezdrôtového nabíjania

Zoznam telefónov s podporou bezdrôtového nabíjania.

Navrhnite si svoje puzdro

Máte predstavu, ako by malo vyzerať vaše puzdro na mobil? Ak áno, my vám vašu predstavu pomôžeme zrealizovať. Jednoducho nahrajte obrázok cez našu webovú stránku a my váš motív na puzdro vytlačíme.

Čo je to USB-C konektor a aké sú výhody jeho využitia?

Určite sa vám už stalo, že ste na pripojenie micro USB alebo USB konektoru do smartfónu alebo počítača potrebovali niekoľko pokusov, kým ste našli jeho správnu orientáciu. To je len jedna z mála výhod, ktorú nový konektor USB-C ponúka.

Ako nalepiť ochranné sklo na mobilný telefón - full glue verzia [VIDEO]

Väčšina činností telefónu je spätá práve s displejom, preto je jeho čistý a ničím nerušený vzhľad nevyhnutnosťou. Použitím ochranného skla znížite riziko jeho opotrebovania i vážnejšieho mechanického poškodenia.

Prečo kupovať pre zaradenia Apple certifikované príslušenstvo? [VIDEO]

Už ste niekedy zapojili kábel do iPhonu alebo iPadu a nabíjanie sa nespustilo? Alebo sa vám zobrazila chybová správa v zmysle „Toto príslušenstvo nemá certifikáciu MFi“? Certifikácia MFi? Čo to vlastne znamená?

NFC stojan do auta s navigáciou Sygic [INFO]

Dizajn a funkcionalita produktov Sturdo sa vždy zameriavala na vysoký používateľský komfort. Sú vyrábané z prémiových materiálov a zároveň využívajú najnovšie technológie. V tomto duchu bol vytvorený aj stojan do auta s integrovaným NFC čipom, ktorý spúšťa navigáciu Sygic Premium okamžite po umiestnení telefónu do stojanu. Samotnú navigáciu nemusíte zháňať ani kupovať, získate ju zdarma ako súčasť balenia pri kúpe stojanu.

Veľký prehľad: Ako nastaviť tmavý režim v aplikáciách Google

Tmavý režim je súčasným hitom mobilného sveta, z tohto dôvodu na jeho implementácii pracuje čoraz viac vývojárov. Hlavnou výhodou je šetrenie batérie v prípade používania OLED displejov. Okrem toho je šetrnejší k očiam používateľa hlavne počas nočného čítania.

Nové modely smartfónov iPhone

Včera predstavila spoločnosť Apple na tradičnom evente dlhoočakávané novinky. Hlavným ťahákom bola trojica nových zariadení iPhone. V priebehu eventu boli predstavené 3 nové modely: iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max.

NFC technológia v puzdrách na mobil

Aplikovanie moderných technológií do predmetov bežného používania uľahčuje v mnohých prípadoch používateľom život. Zaujímavým počinom v tomto smere je vybavenie puzdier na mobilný telefón NFC čipom. Nápad pochádza z dielne slovenského výrobcu Red Ant, ktorý je známy produkciou prémiových, ručne šitých puzdier a doplnkov pre mobilné zariadenia.