0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Swipe to the left

Blog

Silikónové puzdro na telefón Moist

Určite sa zhodneme v tom, že trh ponúka veľké množstvo rôznych prostriedkov na ochranu našich mobilných telefónov. Je to samozrejme pochopiteľné, pretože každý z nás sa snaží svoj nový, ale aj starší mobilný telefón ochrániť a predĺžiť takouto starostlivosťou jeho život.

Autonabíjačky, nabíjačky na telefón do auta.

Sieťová nabíjačka v niektorých chvíľach nie je postačujúca. Najmä nie pre ľudí, ktorí trávia väčšinu času na cestách za volantom. Za týmto účelom boli vytvorené autonabíjačky, ktoré zapájame do zásuvky zapaľovača cigariet v automobiloch. Nabíjačky moderných automobilov fungujú rovnako efektívne a niekedy môžu dokonca nabíjať ešte rýchlejšie.

Súťaž o smart hodinky Forever Active iGO!

Zapoj sa do súťaže s Mobilnetom a vyhraj Smart hodinky Forever Active iGO! Splň jednoduché podmienku a vyhraj inteligentné hodinky, na ktorých si môžeš sledovať svoje denné aktivity.

Ako si správne vybrať sieťovú nabíjačku na telefón?

Na trhu je veľké množstvo nabíjačiek na telefón. Pomôžeme Vám s výberom!

Ako ovplyvňuje výber správnej nabíjačky rýchlosť nabíjania

Všimli ste si niekedy, že váš smartphone sa pri dlhšej ceste autom miesto nabíjania vybíja napriek tomu, že je zapojený do zásuvky zapaľovača v automobile? Stáva sa to pri nesprávne zvolenej nabíjačke, ktorá poskytuje príliš málo energie do prístroja.V tomto článku objasíme, ako si vybrať tú správnu nabíjačku pre váš mobil a ďalšie informácie ohľadne rýchleho nabíjania Vášho zariadenia.

Pýtate sa ako správne nabíjať Vaše zariadenie?

Dve najdôležitejšie zásady ako nabíjať batérie v mobilných telefónoch, alebo ako nemeniť batériu v telefóne po roku. Pamätám sa na deň, keď som začal robiť tento biznis. Bolo to pred 20-timi rokmi a batérie išli na dračku. Ľudia si batérie kupovali do zásob, niekedy aj 2-3 kusy. Bola taká doba čím viac, tým lepšie. Pravda však je, že vtedajšie batérie Ni-MH niklometalhydrídový akumulátor (volali sme ich nimky), boli veľmi citlivé a nestále. Neustále sa musel dodržiavať cyklus nabíjania - úplné vybitie následné úplne nabitie, nehovoriac o tom, že sa ešte aj sami vybíjali aj napriek tomu, že bolo zariadenie vypnuté.

Súťaž o Bezdrôtovú nabíjačku do auta.

Zapoj sa do súťaže s Mobilnetom a vyhraj bezdrôtovú nabíjačku do auta! Splň jednoduché podmienku a vyhraj bezdrôtovú nabíjačku do auta, na ktorej si môžeš nabíjať mobil pohodlne bez hľadania kábla. Žrebujeme až dvoch výhercov.

Súťaž o Elektrickú kolobežku

Zapoj sa do súťaže s Mobilnetom a vyhraj elektrickú kolobežku! Prinášame súťaž, aká tu ešte nebola. Splň jednoduchú podmienku a vyhraj vymakanú kolobežku, na ktorej môžeš jazdiť do práce, školy alebo za zábavou.

Súťaž o Multifunkčnú nabíjaciu stanicu 3v1

Každý z nás určite pozná neustále hľadanie správnej nabíjačky a káblov, ktoré k ním prislúchajú. Práve preto sme pripravili súťaž, v ktorej jedného z Vás odmeníme. Nabíjacia stanica 3v1, kde je možné nabiť hodinky, slúchadlá a mobil naraz.

Súťaž o Powerbanku (20000mah) Type - C

Je tu nový týždeň a s ním aj nová šanca na výhru jedného z našich produktov!