Uletený test nového dátového kábla
1. augusta 2017 12:55:40 CEST

Ponuku našich produktov sme aktuálne rozšírili o duálnu USB autonabíjačku 12/24V. Súčasťou jej balenia je aj zaujímavý dátový kábel, ktorý je na rozdiel od bežných káblov konštrukčne odolnejší a pevnejší. Aká je vlastne jeho pevnosť?

Prečítať
#jasomfestival - festivalová nálada pre tvoj mobil
26. júna 2017 9:06:50 CEST

Je tu konečne leto. Čas na oddych, relax. Zahoď starosti za hlavu a vyraz na festival. Odviaž sa a užívaj si horúce letné dni plnými dúškami. Ak patríš medzi festivalových nadšencov, pripravujeme pre teba štýlovku - kolekciu produktov #jasomfestival.

Prečítať
Ako správne nalepiť ochranné sklo na mobilný telefón?
17. mája 2017 10:24:59 CEST

Ochranné tvrdené sklo je už v súčasnej dobe nevyhnutným doplnkom pre smartfóny. Zabraňuje poškodeniu displeja, predlžuje jeho životnosť a novo vyzerajúci vzhľad. Aby plnilo svoju ochrannú funkciu, je potrebné nalepiť ho na displej telefónu. Ako pri tom postupovať si priblížime v tomto článku.

Prečítať
Magnetický stojan do auta, ktorý stojí za to
14. marca 2017 12:48:04 CET

Stojan do auta výrazne zjednodušuje používanie smartfónu počas šoférovania. Je nevyhnutným predpokladom pre bezpečnú a ničím nerušenú jazdu. Nový prírastok do rodiny stojanov Sturdo je spoľahlivý pomocník, vďaka ktorému bude Váš telefón pevne ukotvený na vetracej mriežke automobilu.

Prečítať
Vylepšené temperované sklá 3D Fiber
15. februára 2017 15:55:02 CET

Produkty značky Sturdo ponúkajú vždy unikátne riešenia, ktoré uspokoja aj najnáročnejších zákazníkov. Inak to nie je ani v prípade tvrdených ochranných skiel z rady 3D Fiber. Spájajú v sebe skvelé vlastnosti vylepšujúce ochranu smartfónu i komfort používateľa.

Prečítať
Najširší sortiment v SR
Doprava nad 15€ zdarma!
Dodávka do 24 hodín