Magnetický stojan do auta, ktorý stojí za to
14. marca 2017 12:48:04 CET

Stojan do auta výrazne zjednodušuje používanie smartfónu počas šoférovania. Je nevyhnutným predpokladom pre bezpečnú a ničím nerušenú jazdu. Nový prírastok do rodiny stojanov Sturdo je spoľahlivý pomocník, vďaka ktorému bude Váš telefón pevne ukotvený na vetracej mriežke automobilu.

Prečítať
Vylepšené temperované sklá 3D Fiber
15. februára 2017 15:55:02 CET

Produkty značky Sturdo ponúkajú vždy unikátne riešenia, ktoré uspokoja aj najnáročnejších zákazníkov. Inak to nie je ani v prípade tvrdených ochranných skiel z rady 3D Fiber. Spájajú v sebe skvelé vlastnosti vylepšujúce ochranu smartfónu i komfort používateľa.

Prečítať
Navrhni si svoje puzdro
31. januára 2017 14:53:34 CET

Máš predstavu, ako by malo vyzerať tvoje puzdro na mobil? Ak áno, my ti tvoju predstavu pomôžeme zrealizovať. Portfólio našich služieb sme rozšírili o možnosť vytvorenia vlastného dizajnu puzdra na telefón.

Prečítať
10 dôvodov, prečo prilepiť ochranné sklo na displej telefónu
24. októbra 2016 11:50:12 CEST

Pri každodennom používaní telefónu dochádza k drobným poškodeniam a škrabancom, ktorým sa jednoducho nevyhnete. Keď k tomu pripočítame možnosť, že telefón nedopatrením občas spadne na zem, je namieste porozmýšľať o jeho adekvátnej ochrane. Okrem celkovej ochrany, ktorú zabezpečíte použitím vhodného puzdra,  je potrebné venovať zvýšenú pozornosť jeho displeju. Jedná sa o najdôležitejšiu a pritom najzraniteľňejšiu časť smartfónu.

Prečítať
Stojan Pro Sport – bláznivý test uchytenia
31. mája 2016 9:39:38 CEST

O mimoriadnych kvalitách stojanov do auta značky Sturdo Pro Sport sa vie už množstvo spokojných zákazníkov. Sú bezpečné, univerzálne a užívateľsky prívetivé. Zásluhou použitých materiálov spoľahlivo tlmia vibrácie počas jazdy. Hlavným benefitom je ich kvalitná nano prísavka, pevné trojbodové uchytenie telefónu a jednoduchá manipulácia. Prísavka je umývateľná a vďaka aplikovanej nano vrstve umožňuje pevné uchytenie na ľubovoľný povrch vo vozidle.

Prečítať
Najširší sortiment v SR
Doprava nad 15€ zdarma!
Dodávka do 24 hodín