10 dôvodov, prečo prilepiť ochranné sklo na displej telefónu
24. októbra 2016 11:50:12 CEST

Pri každodennom používaní telefónu dochádza k drobným poškodeniam a škrabancom, ktorým sa jednoducho nevyhnete. Keď k tomu pripočítame možnosť, že telefón nedopatrením občas spadne na zem, je namieste porozmýšľať o jeho adekvátnej ochrane. Okrem celkovej ochrany, ktorú zabezpečíte použitím vhodného puzdra,  je potrebné venovať zvýšenú pozornosť jeho displeju. Jedná o najdôležitejšiu a pritom najzraniteľňejšiu časť smartfónu.

Prečítať
Stojan Pro Sport – bláznivý test uchytenia
31. mája 2016 9:39:38 CEST

O mimoriadnych kvalitách stojanov do auta značky Sturdo Pro Sport sa vie už množstvo spokojných zákazníkov. Sú bezpečné, univerzálne a užívateľsky prívetivé. Zásluhou použitých materiálov spoľahlivo tlmia vibrácie počas jazdy. Hlavným benefitom je ich kvalitná nano prísavka, pevné trojbodové uchytenie telefónu a jednoduchá manipulácia. Prísavka je umývateľná a vďaka aplikovanej nano vrstve umožňuje pevné uchytenie na ľubovoľný povrch vo vozidle.

Prečítať
Dátové textilné káble Sturdo micro USB
23. novembra 2015 15:36:45 CET

Pokiaľ hľadáte kvalitný kábel, prepracovaný do každého detailu, máme pre vás riešenie. Do rodiny produktov Sturdo pribudli nové dátové káble s konektormi micro USB.

Prečítať
Stojan do auta Sturdo Pro Sport
25. augusta 2015 10:38:16 CEST

Stojan do auta Pro Sport je novým prírastkom do portfólia značky Sturdo. Elegantný a športový vzhľad, pevné uchytenie a komfortné ovládanie sú vlastnosti, ktoré nenechajú chladným žiadneho milovníka rýchlych kolies.

Prečítať
Sklenené fólie Sturdo Anti-Blue Light - ochrana pre telefón i používateľa
21. júla 2015 10:54:49 CEST

Displeje nás v súčasnom svete obklopujú na každom kroku. Telefóny, počítače, tablety, televízory. Má to svoje výhody - sú to užitoční pomocníci a zdroje okamžitých informácií a zábavy. Avšak pri ich dlhodobom používaní môže dochádzať k poškodeniu zdravia. Zvýšené riziko predstavuje modré svetlo, ktoré vyžarujú rôzne typy displejov.

Prečítať
Najširší sortiment v SR
Doprava nad 15€ zdarma!
Dodávka do 24 hodín